| GemPanda a întrebat:

Acum aproape o luna m.am vopsit roscata cu nuantator(Loncolor R6-rOSU Techno) si au trecut cele 10-12 spalari si tot nu s. a dus, nu mai e atat de intens, dar se vede(la radacini in varful capului am avut mai multa vopsea) cu ce pot sa ma spal ca sa se duca. A prins parul culoarea? CE ma fac. Mi-e frica de faptul ca nu o sa treaca pana incepe scoala... Ajutor

Răspuns Câştigător
| BubblesStres a răspuns:

Nu ai ce sa faci.si eu am suvite cu aceeasi nuanta si nici mie nu mi se duc prea usor. Ce pot sa zic?thinking
1. Spalate de mai multe ori pe cap decat obisnuiesti sa o faci.
2. Incearca sa stai cat mai mult in soare pentru ca se decoloreaza.
3. Daca nu iese pana incepe scoala nu are nimic. nu te omoara nimeni pentru ca oricum o sa ti se duca >big grin

1 răspuns:
| miha90z a răspuns:

Stai linistita ca o sa se duca de tot. m-am facut si eu in iulie, tot cu nuantator si acum nu mai am nici urma de roscat happy