| amber4u a întrebat:

Buna am si eu o intrebare pentru fete. Vreau sa imi fac o schimbare la par dar nu stiu exact ce anume. Sunt bruneta si as dori sa incerc niste varfuri roscate sau ceva de genu. Ce spune-ti ca ar merge mai bine cu brunet?

3 răspunsuri:
| Katoky a răspuns:

Buna!
yve.ro › FRUMUSETE › Par si Coafuri‎
femina.ro/suvite-cu-fite-suvitele-vopsite-care-se-potrivesc-brunetelor-74...‎
www.roportal.ro › Sanatate si frumusete › Estetica‎
Te pup!

| meandme77 a răspuns:

Albastru,turcoaz...sau preferata mea galben combinat cu mov si putin gri si de ce nu o leaca de roz sau rosu...ce zici? ar mere?

| Marcelline_Marcelline_1998 a răspuns:

Pai rosu si mov merg cel mai bine, sau incearca albastru inchis thinking Eu am fost toate trei si statea destul de dragut. Succes.