| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU.
Intrebare pentru fete. Vreau sa imi fac varfurile parului sau cateva suvite roscate. Eu sunt bruneta vopsita. Banuiesc ca nu prinde vopseaua roscat pe par vopsit negru. Trebuie decolorat sau cum pot face? Stie cineva? Dau funda unui raspuns detaliat. Multumesc

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate trebuie sa mai astepti pana iti iese vopseaua neagra din par, pentru ca nu poti deschide parul negru, iar decolorarea nu ajuta acum cand este negru, poate doar sa-l arzi si tot nu iese.