| andreitataru a întrebat:

Buna am si eu o intrebare. prietenul meu vrea sa ia steroizi...eop din cate am auzit la prietene cica o sa aiba probleme cu penisul...stiti voi.este adevarat? aaa si vrea sa ia steroizi fara sa faca sala dau vot.

4 răspunsuri:
| Marius1985 a răspuns:

Steroizi fara a faca sala...ce rost ar avea? nu va avea parte decat de efecte secundare fara cele benefice. in functie de ce steroizi se folsoesc, in timpul lor ai un libidou mai mare si esti mai viril. problema intervine dupa ce nu mai iei, dar este reversibila, in maxim 2 luni. nu i-as recomanda sa i-a, habar nu are ce sunt i cum e folsoesc corect. o sa regrete sigur! a, si nu este conemnat decat un deces din cauza steroizilor, in toata istoria lor, asa ca nu trebuie exagerat.

| Psychic a răspuns:

Du-te tu la un medic si spune-i ce si cum, sa-ti dea scris si dupa arata-i prietenului sa vada. Dupa mine, e cam aerian prietenul asta, ca sa nu spun altfel.Intreaba-l cine l-a sfatuit sa faca asta?

| Andreea9595 a răspuns:

Multi barbati au murit din cauza ca au luat steroizi. Mai bine ar fi sa consulti un medic sau el sa consulte unul.

| Alicamai a răspuns:

Din cauza steroizilor va deveni impotent iar bilele se vor micsora!