| andreitataru a întrebat:

Buna am si eu o intrebare. prietenul meu vrea sa ia steroizi...eop din cate am auzit la prietene cica o sa aiba probleme cu penisul...stiti voi.este adevarat? aaa si vrea sa ia steroizi fara sa faca sala vot +funda

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Steroizii dau impotenta sexuala, infertilitate, acnee severa, dau probleme cardiace, boli hepatice, atrofierea testiculelor, favorizeaza aparitia cheliei, aparitia hipertensiunii, marirea prostatei, etc.

| Cosmin86 a răspuns:

Fara sala e complet degeaba, poti sa-i spui ca e un idiot.

Si steroizi iei cand ai 7 mese pe zi, conditii ca lumea de antrenament, etc., adica atunci cand esti sportiv profesionist si vrei sa depasesti anumite limite, si sub supravegherea medicilor, cu cicluri de recuperare PCT ( ESENTIALE ) altfel risti sa ramai impotent sau cu nu stiu cate probleme.

| broo a răspuns:

Steroizi nu is buni de loc afecteaza inima ficatul si mai multe... printre care si penisul. Si daca el zice ca vrea sa ia steroizi si sa nu faca sala, chiar ca e un lucru periculos, steroizi sunt o masa suplimentara pe zi de 2000 de calorii care se transforma in muschi doar daca faci 1 ora 2 sport altfel in loc de abdomen o sa aiba o burta. Cel mai bine l-ai trimite la sala 5 zile pe saptamana da fara steroizi si sa vezi cum se face in 1 -2 luni... se observa o diferenta foarte mare si fara steroizi!

| 789456123 a răspuns:

Nu-i va face bine deloc e cum spui tu, ar fi mai bine sa dea de 2/3 ori pe saptamana pe la sala si ii va fi mult mai bine.

| mylifesuks a răspuns:

Steroizii sunt un preparat cu adevarat puternic....nu numai penisul poate avea probleme ci si stomacul ficatul si multe altele posibil probleme si cu inima...e contraindicat asa preparat numai cu reteta medicului..nu recomand sa faca asta.iar daca vrea un corp frumos lasa sa se duca la sala.

| Cosmin86 a răspuns (pentru mylifesuks):

Nu sunt doar "contraindicati" sunt chiar ilegali, de-aia se numeste doping laughing