| DonMecanico a întrebat:

Vreau sa-si dea cu parerea doar cei care au luat Steroizi Danabol, si care stiu sa-mi raspunda la niste intrebari, si cei care se pricep bine, nu vreau sa aud " nu-s buni ca nu stiu ce ", intrebariile mele sunt, cate luni ( minim ) trebuie sa i-au, ca atunci cand numai continui cu danabol sa nu slabesc?, eu am auzit ca cica minim 3 luni asa e? si spuneti-mi si mie, cum e faza cu pauza? adica o luna danabol, cealalta luna cu un Liv 52 ( pentru recuperarea tesutului )? sau cum., si dupa iar luna viit cu danabol si tot asa, cumva asa se aplica?, cam cate kg as pune pe mine, daca as lua timp de 3 luni? si este adevarat ca cica daca ei, in afara ca ejaculezi mai des, poti avea probleme cand fu** o fata? dc? care e cauza, as vrea raspunsuri serioase, voi aprecia cu funda si cu vot pe restul, multumesc

Răspuns Câştigător
| dragonuaka47 a răspuns:

Salut.Am vazut intrebarea ta, am luat si eu anabolizante un timp, din proprie experienta iti pot spune sa renunti, se vede din ce ai scris mai sus ca nu ai nicio idee asupra substantelor pe care doresti sa le administrezi. Danabolul luat 3 luni de zile=omori ficatu, si imi dau seama ca nici PCT nu ai idee ce este.Substantele de tip anabolizant ataca celula in profunzimea ei iar daunele sunt ireparabile, te sfatuiesc sa consumi proteine si alte suplimente alimentare! Acum alegerea este a ta!

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu am luat si n-o sa-ti spun ce stii deja, doar parerea mea medicala si experienta unor pacienti de-ai mei care luasera. Liv52 este destul de ineficient si nu poate compensa nici pe departe o toxicitate precum cea a danabolului. Va trebui sa iti asumi un ficat afectat pentru toata viata. Impotenta, pe de alta parte, este o constanta a vietii celor care iau Danabol. Trebuie sa alegi: vrei viata sexuala sau muschi cu Danabol, nu le vei avea pe amandoua. Multi nu recunosc ca au ramas impotenti ba chiar mai nenorocesc vreo fata prostuta tinand-o de forma langa ei sa le confirme aparentele de masculi feroce. Dar virilitatea lor este grav afectata si adesea definitiv de danabol, practic nu reusesc sa ii mai ofere partenerei o viata sexuala satisfacatoare (ii ofera in general bani si libertate de a face sex cu cine poate). daca te apuci de danabol, auma-ti realitatea ca nu vei mai fi barbat in pat, ca asta va apartine trecutului.

| DonMecanico explică (pentru Brigaela):

Ok am inteles sfatul tau, dar n-am inteles cauza problemei sexuale (dc n-as mai oferii partenerei o viata sexuala satisfacatoare ), daca mi-ai da un raspuns mai explicativ pe subiectul asta poate as intelege la ce te-ai referit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Brigaela):

Nu cred ca este dracul chiar atat de negru, dar dupa un astfel de raspuns DonMecanico se va gandi serios inainte de a se hotara daca sa ia Danabol. Partea cu nenorocirea fetei prostute careia i se ofera bani si libertate de a face sex cu cine poate m-a uimit de-a drepul si cred ca are legatura mai degraba cu frustrarile cuiva din cercul tau de prietene sau colege decat cu realitatea. Sper sa nu iei raspunsul meu drept un atac la persoana, am citit mai multe raspunsuri pertinente date de tine dar de data asta nu stiu de unde a aparut atata compasiune pentru fatucile nesatisfacute datorita steroizilor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DonMecanico):

Provoaca impotenta omule, nu ti se mai scoala, dar partenera poate avea o viata sexuala satisfacatoare. Cat de lunga ai limba? Ai prieteni saritori?