| pryncesSs a întrebat:

Buna >:!
Am si eu o intrebare >:"
Sampoanele pentru par dreptt. chiar iti fac parul drept?straight face.
daca da :d. cum se numesc aceste sampoane :X
dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Andreeea_2224 a răspuns:

Exista unul de la DAVINES, "Lovely Smoothing Shampoo", produs in America, care a fost desemnat cel mai bun sampon profesional, am citit ca actioneaza ca o placa de intins parul. Cauta pe internet, il poti lua de pe e-bay sau daca ai pe cineva in SUA, desi e cam scump(~30$) si greu de obtinut, orice metoda ai alege. Dar cine stie, poate merita efortul. happy

Sper ca te-am ajutat.
funda?:d.plss:d

4 răspunsuri:
| dyanna_8752 a răspuns:

Nivea strainght&easy, functioneaza doar daca parul tau este intre ondulat si drept :X

| cosmin21 a răspuns:

Placa

| ToNy_2305 a răspuns:

No til face drept...acesta doar ajuta ca parul sa nu se degradeze atunci cand il dai cu placa.A avut o prietena de-a mea de la avon parca.

| Melissa_7617 a răspuns:

Buna. pai exista doar ca tot ce fac ele este a intareasca firul de par(provizoriu) si atat. parul decat pare mai reptbig grin daca mai vreei sa mai vorbim ia id green_kidd3 big grin pa:*