| Andraanda a întrebat:

Heeei, am nevoie de niste sfaturi :3
Colantii cu talie inalta, ar merge la maieuri si balerini :o3?
sunt negrii :*
Asa arata :*
https://www.google.ro/......ps?/search

4 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Merg foarte bine.

| alealexuta a răspuns:

Nu prea cred..Astia merg cel mai bine cu tocuriesad

Imi pare rau.dar daca cumperi..sau..ai deja de ce nu incerci.
Dar ti-o spun de acum..Nu prea se potrivestesad

| JustAaGirl a răspuns:

Eu cred ca merg dar mai bine ar merge cu un tricou dar daca vrei neaparat maieu il pui peste pantaloni

| bianca112 a răspuns:

Normal că se potrivesc, ce eşti de pe centură ca să îi porţi cu tocuri? raised eyebrows Nu mai daţi sfaturi dacă nu vă pricepeţi. Da, merg foarte bine colanţii de genul cu balerini. Iar cât despre partea de sus, dacă colanţii sunt simpli, ai putea sa incerci un maieu cu imprimeu, poate niste paiete finuţe, sau ceva să aduca un plus tinuţei. Sau accesorii, dacă maieul este simplu. Succes :*