| alexa_3638 a întrebat:

am si eu o intrebare:vreau sa imi fac un tatuaj nu stiu sa explic exact locul .cum ar veni in locul apenticitei. Doare tare?
Alta intrebare ar fi daca il pot face roz .nu vreau decat conturul .nu sa il si umplu.mersi

8 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Il poti face ce culoare vrei tu, o sa-ti faca si o mica anestezie, nu o sa doara rau, pentru mai multe informatii despre beauty, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

| psiholoaga a răspuns:

Doare pe abdomen, dar e suportabil. Poti sa ti-l faci orice culoare doresti, chiar daca doar conturul. Te duci cu modelul sau ii explici artistului ce vrei si el iti va face intai un desen, ca sa vezi daca iti convine locatia, culoarea, marimea etc.

Răspuns utilizator avertizat
| iulia_5454 a răspuns:

Roooooooz vai de mine, iar conturul este cumva miley cirus?(scuze dar nu m-am putut abtine)

| ciumpalaku a răspuns:

1. Apendicita e o afectiune a apendicelui.
2. Ce le vei spune copiilor si nepotilor cand te vor intreba de tatuajul roz?
Regandeste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Locul apendicelui se spune. Rozul e penibil. Doare tare.

| aysun a răspuns:

O sa arati tatuajul copiilor tai?

| bianca_4673 a răspuns:

Buna, pararea mea este ca iti va parea rau mai incolo. Pa