| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema... am parul cret si cu mult volum. aveti vreo idee cum sa fac sa il am mai drept sau cu mai putin volum? am incercat sa mi-l intind cu placa dar imi ia mult timp. ajutati-ma va roog...si fara glume pls. multumesc

5 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Daca ai parul des si cret, fara placa nu o sa-l faci drept, dar trebuie sa gasesti si o tunsoare care sa te avantajeze.

| dya_4589 a răspuns:

Si eu am parul asa. Dar il accept big grin Cum a spus si Ruxy : "cate fete nu isi doresc un par ca al nostru? Cate fete se plang ca nu au volum, ca il au prea moale si prea fin si nu il pot aranja in nici un fel...si multe alte probleme."

| Ruxy a răspuns:

Si eu ma confrunt cu aceeasi problema: par cret cu muuuult volum. Nu prea cred ca avem ce face...slabe sanse. Totusi poti folosi balsam sau masca speciala pentru par rebel, dar nu stiu ce efect va avea. Eu m-am resemnat si il accept asa cum e; sa vezi ca daca si tie iti place cum arata si el se va "purta" mai frumos.
Si apoi gandeste-te: cate fete nu isi doresc un par ca al nostru? Cate fete se plang ca nu au volum, ca il au prea moale si prea fin si nu il pot aranja in nici un fel...si multe alte probleme. Pana la urma cred ca suntem niste norocoase ca avem un asemenea par.
Apropo...baietilor le plac fetele cu parul cretwinking deci...lasa-l asa!

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Prietena mea are aceeasi problema...
de fapt aveahappy
depynde si de placa...
acum are una foarte buna "professional expert"daca nu ma`nsel
si la 200 de grade iti itinzy parul in nici 5 mynute...
deci depinde si de placa...
si ea avea`nainte una la 80 de leystraight face
deci...thinking
eu spun ca se poatebig grin

| pysysexyshyrea a răspuns:

Ia-ti si u un spray fixativ, sau... kauta si uh ceva prin farmaci, sau de unde iti cumprei uh produse de par!