| Eroareee a întrebat:

Eu am o problema mare!
Am parul cret si eu cand m-il intind, mi se face inapoi ondulat nu cret si urasc faptul ca mie imi sta bine cu par drept dar nu pot sa-l fac ca nu e buna placa. Am auzit ca placa Pearl Remigton e foarte buna si atunci vreau sa va intreb: Fetele care aveti parul cret, daca folositi aceasta placa, va tine drept macar o zi?

Răspuns Câştigător
| Alllllexandra a răspuns:

Hey,mi-am cumparat placa asta recent si, crede'ma merita toti banii, tot! Eu il am foarte cret si mi'l intind doar dupa ce ma spal pe cap si imi sta pana ce trebuie sa ma spal iar. Ti'o recomand! Si lasa un fel de stralucire speciala parului:)) E super! Uite aici daca vrei sa citesti mai multe pareri despre placa:http://www.remington-style.ro/......00-9.html. Sigur o sa o adori:*

2 răspunsuri:
| crissa20 a răspuns:

Eu iti recomand rowenta respect este putin mai scunpa, dar parul sta drept si rezista! ti-o spun din experienta ca si eu aveam aceeasi problema cu parul si eu il am gros si ondulat la varfuri( banuiesc ca si al tau e aspru si gros fiind cret) si inainte sa folosesc placa asta am folosit foarte multe tipuri de placi si niciuna nu-l tinea drept, mi se ondula imediat, dar asta e super, parul rezista drept pana la urmatoarea spalare si crede-ma ca in afara de un spray de protectie si un ser de varfuri nu folosesc altceva! bafta!

| Glib13 a răspuns:

Buna,,eu am parul cret, folosesc o placa obisnuita insa inainte de asta folosesc un fel de ceara pentru par si el sta mai drept! Cred ca nu conteaza placa, trebuie tu sa stii cum sa-l indreptihappy