| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o problema cu parul, de cand m-am tuns ultima data acum mult timp nu mi-a mai crescut si este tot mai rar si cade mult. Ce tratamente imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| ELena30 a răspuns:

Incearca sa folosesti gama Gerovital Plant-Tratamentul Anti-Hair Loss pentru caderea parului. Cumpara ti ulei de ricin de la farmacie pentru a stimula cresterea parului happy

1 răspuns:
| ionlarisa a răspuns:

Eu am folosit Revalid pastile si/sau ChelStop! foarte bunewinking