| Valericaaaa a întrebat:

Buna TPU big grin Am o problema imi cade parul foarte tare.nu stiu din ce cauza sa fie pentru ca, cu placa nu l-am mai dat de foarte mult timp thinking dar oricumhee hee. Vreau sa aflu ceva tratamente...sau orice ca sa aflu cum sa fac sa nu mai cada:-s Plsss Fundita kiss

2 răspunsuri:
| xButterflyxX a răspuns:

Eu zic sa te duci la dermatolog, acesta o sa se uite la tine in par si o sa iti spuna cauza caderii parului.Este posibil sa fie nevoie sa iti faci si niste analize deoarece poti avea carente la anumite vitamine care pot fi cauza caderii parului.Eu am fost la dermatolog pentru ca tot asa imi cadea parul si mi-a spus ca este din cauza ca am firul de par subtire, mi-a dat tratament si mi-a spus sa revin dupa o luna sa vada cum este.Nu fa tratamente dupa ureche, sa nu-ti faci mai rau.happy
Te pup:*, ai grija de tine!

| Aliiinuuus a răspuns:

Da-te cu placenta de la Kallos