| cristinuca05 a întrebat:

am si eu o problema. mi se incalceste foarte mult parul in somn.il prind cu elastic sau clamite dar degeaba.seara ma spal pe cap il usuc cu peria si e chiar foarte drept dar dimineata cand ma scol imi sta urat incalcit si aspru... poate ca conteaza si cum domn. dar nu ma pot controla in somnlaughing)

niste idee ceva daca exista? fundita.multumesc

Răspuns Câştigător
| MoonLight a răspuns:

Da exista. Clatestete seara cu otet(chiar daca miroase nu conteaza). Si nu cred ca il prinzi bine! Incearca sa il prinzi in mijlocul capului si sa il faci ca un coc, dar cat mai aproape de frunte nu de spate. Indreaptal cat poti tu spre fata! Ai sa vezi ca nu o sa se mai incalce in moate si nici nu o sa stea aspru. Bafta:*!

3 răspunsuri:
| sephora_8431 a răspuns:

Foloseste un balsam de par. Cele de la Tigi si Joico sunt foarte bune.

| Sebby a răspuns:

Nu mai dormii laughing.

| AleXandraDoll a răspuns:

Buna! laughing si eu am aceiasi problema. Insa de la un timp, imi rezerv 5 minute dimineata sa il indrept putin cu peria si uscatorul de par. Se mai aranjeaza tongue Sau il poti prinde seara bine cu un elastic la spate, insa sa fie jos prins, la baza gatului, nu ridicat in sus. pup:*