| zooooza a întrebat:

Am soldurile late(asa le are si mama, si bunica...etc) talia este vizibila, si sani maricei(nu exagereti, dar sunt). Ce haine credeti ca m-ar avantaja? Si ce culori avand in vedere ca parul meu este saten si tenul este mai blond(nu stiu cum sa il numesc, dar sunt foarte alba, iar daca stau al soare ma inrosesc I don't want to see )

p. s. am in jur de 1, 65 cm si 12 ani

multumesc

1 răspuns:
| Valenttina a răspuns:

Pai,parerea mea este ca pe tine te prind bine,foarte bine culorile : verde,albastru, galben si rosu. Avand in vedere ca soldurile iti sunt late ar fi bine sa porti bluza/tricou etc nici mulate, dar nici prea largi.Incearca ceva intre care sa iti avantajeze numai talia.La pantaloni cred ca t descurci mai ales daca ai un tricou mai lung peste.succes ceaoowave