| anonim_8413 a întrebat:

In curand va trebui sa merg la nunta unchiului meu, nu stiu cam ce rochie m-ar avantaja avand in vedere varsta si proportiile mele.Am 15 ani, 1 70 m inaltime, 49 kg si 80-60-90.Am parul blond si tenul deschis.Cam ce tip de rochie credeti ca m-ar avantaja? Ce model, culoare? Mi-ati putea lasa niste imagini, sau sfaturi.P.S.Nu imi plac rochiile incarcate, as dori ceva simplu si dragut! multumesc anticipat pentru ajutor!

2 răspunsuri:
| DamiPapucii a răspuns:

Buna in general blondelor li se potrvesc rochiile cu o noanta de albastru.Incerco pe asta vezi da iti place.:D Dar e post si mai ales in saptamana mare cum e nunta?
http://hainetari.com/wp-content/uploads/2011/07/albastre-ocazie.jpg

| anonim_8413 explică:

Eu sunt catolica si nunta va avea loc peste 2 saptamanii oricum...