| GlamorousGirl111 a întrebat:

Am sprancenele foarte mici. M-am pensat prea mult in fata. Ce pot face sa fie mai lungi? Am incercat sa nu ma mai pensez 1 saptamana. dar degeaba. Va rog mult, ajutor ( sunt fata, 14 ani)

8 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Nu ai ce sa facihee hee asteapta sa creasca [ stiu ca nu asta asteptai sa-ti spunem dar chiar nu ai ce face] si apoi du`te la pensat la un salon unde cosmeticiana va stii ce forma sa dea sprancenelorhee hee succes:*

| ladygaga_9914 a răspuns:

Nu te da cu creion pe sprancene de la varsta asta
asteapta ceva timp sa-ti creasca sparncenele si apoi iti poti da forma dorita

| Alexandra. a răspuns:

Mult mai bine ar fi fost sa te duci la un specialist.
Mi se pare ca uleiul de ricin grabeste cresterea parului. thinking

| tputputpux3 a răspuns:

Ca sa fie mai lungi sprancenele, poti sa te dai in zona sprancenelor cu un creion de ochi de culoarea sprancenelor tale

| DarkMusic a răspuns:

Stay linistita sprancenele cresc, o sa isi revina, nu stiu in cat timp pentru ca eu sunt total paralela cu timpul dar asa e xD insa data viitoare cand vrei sa te pensezi iti sugerez sa mergi la salon, asta ca sa nu mai gresesti xD sau ai putea sa fi mai atenta la simetrie happy

| GlamorousGirl111 explică:

Am cat de cat o forma, dar sunt pensate scurt in fata.Arata urat, multi prieteni mi-au zis.

| GlamorousGirl111 explică:

Multumesc .

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tu crezi ca sprancenele cresc asa in 2 zile? Inseamna ca noi barbatii ar trebui sa ne pensam si noi ca altfel ne'am face codite din sprancene. Eu iti zic sa mai si gandesti inainte sa actionezi si vei avea rezultate mult mai bune pe toate planurile.