| alexmason a întrebat:

Salu TPU am o problema, sunt baiat si-am 16 ani si toamna trecuta am vrut sa ma pensez dar nu m-au lasat parintii asa ca am decis sa ma pensez eu si acum am observat ca am o spranceana mai groasa, acum ai mei ma lasa sa ma pensez dar intrebarea mea este mai pot sa fie salvate sprancenele mele sau ma duc degeaba la pensat. D-au funda.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Du-te la un centru de cosmetica sa-ti fie retusate sprancenele si pe viitor sa mergi doar la pensat acolo, ca sa ti le ajusteze treptat-treptat.

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pina sa "d-ai" funda cred ca ti-o "i-ei" la fund. Cit de gay sa fii sa te apuci sa te pensezi, mascul de 16 ani fiind? Nu sunt homofob, ci chiar majoritatea artistilor mei favoriti sunt gay (Halford, Mercury), dar fazele astea cu ras pe piept, pensat, ras picioarele... cum bine le zice cine le zice, asta e PIZD1FICAREA BARBATULUI!

| alexmason explică (pentru KodrutZ):

Nici eu nu sunt de acord cu rasul pe picioare, pe piept.etc
Daca tie iti place sa stai cu 2 sobolani morti deasupra ochilor este problema ta.

| alexmason explică (pentru KodrutZ):

Ce limbaj de balta poti sa ai.
Eu stiu ca omul se trage din maimuta, dar in cazul tau cred ca preferi sa te intorci la ORIGINI. laughing)))

| KodrutZ a răspuns:

Iei o masina de tuns, o pui pe 0-1-2, si ai scurtat sprincenele. Daca tii musai sa te ploua in ochi...

| SoyLuna08 a răspuns:

Uite ce poti. Spranceana groasa o pensezi mai mult,,,,, iar pe cea subtire o pensezi mai putin.

| Izabela16 a răspuns:

Da, mai pot fi salvate dar trebuie să te duci la un salon ca să le repare.