| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si inca nu m-am pensat, si chiar vreau asta pentru ca sunt cat de cat frumoasa iar sprancenele strica tot peisajul in aspectul meu. In cateva luni am banchetul si cred ca am sa ma pensez atunci, dar parca as vrea de pe acum laughing. Toate fetele sunt penstate si frumoase numai eu nu. sad, sunt destul de lungi, stufoase, si inchise la culoare. Voi ce ziceti. dau Funda!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Roag-o pe mama sa mearga cu tine la un cabinetd e cosmetica si sa faceti asta profesional, ca sa nu risti sa stai cu capul in sacosa vreo 6 luni, pana cresc la loc, daca-s pensate de cine stie ce fatuca sau neavenita.
Nu sprancenele nu te dai pe mana oricui, ca-ti nenorocesti aspectul fetei!

| Thesecretgirl2005 a răspuns:

Eu zic să încerci de pe acum. La 14 ani e normal să începi să te pensezi. Eu o fac de la 13. Și dacă zici că le ai lungi și stufoase ar fi bine să încerci. Banchetul e peste câteva luni, nu peste câteva zile. ☺