| pufoasame a întrebat:

Am tot cautat prin Bucuresti gelul de dus si lotiunea de corp de la balea cu pepene rosu. dar s-a epuizat stocul...In alte orase de prin tara in magazinele dm se mai gasesc? Poate ma ajuta si pe mine cineva.plsssss sad

2 răspunsuri:
| Infernia a răspuns:

Buna. Pai banuiesc ca la fiecare 3-4 saptamani se baga din nou marfa pe toate rafturile magazinelor din bucuresti.mama mea are unul cu cocos.

| pufoasame explică:

Au primit marfa ieri in Bucuresti si nu au mai venit astea de pepene...sad