| Face2face a întrebat:

Am tot vazut cizmele astea:

http://styleshopper.ro/blog/wp-content/uploads/2009/07/c izme2.jpg

Mie chiar mi se par dragute si imi plac dar nu prea am avut timp sa ma interesez cat costa o pereche. Voua va plac? Si cam cat costa o pereche? Si cam pe unde se pot cumpara? Pup si dau fundissa.

13 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Sunt trendul anului 2009 si inca se poarta si anul acesta. Mie nu-mi plac, mi se par "chicioase" si mai ales nu-mi place sa port ceea ce vad la orice pas. Unde e noutatea? Gusturile nu se discuta tongue

| cretzufinish a răspuns:

Uite preturi informative: Cizme crosetate, marimi si culori diverse : Alb, Negru, Roz, Gri, Albastru – 75RON(cele scurte) si 95RON(cele lungi) Eu nu as da bani pe asa ceva. Deja are "tot targul". E ca o uniforma laughing

| overdose90 a răspuns:

Mie nu imi prea plac, ca prea le are toata lumea... dar oricum, costa cam 50-60 de lei, si se gasesc cam peste tot, in general in magazine no name, unde gasesti haine de toate felurile, nu stiu cum sa zic, dar eu chiar am vazut in multe locuri, sigur vei gasi si tu.

| Iulika96 a răspuns:

Pai nu prea se mai gasesc(cel putin pe aici pe la mine) dar am si eu 2 perechi, pe una am luat-o cu 150 lei noi iar pe cealalta cu doar 30 lei noi. Amandoua sunt lungi. Cele scurte costau 100 lei noi si respectiv 15 lei noi.Depinde unde stai, preturile difera mult.

| Nimic special a răspuns:

Am si eu de vara trecuta si pe o pereche roz am dat 80lei si albe 70 leilaughing, le-am luat din magazine diferite.
Am cum depinde din ce magazin de fite le ei, le poti lua si cu un 100 leibig grin dar cel mai ieftin e 65 lei big grin.

| marya a răspuns:

Sunt tare frumoase eu am zazut in balif si in mai multe malluri costa cam 50 ron (in sus)sper ca te-am ajutat papa

| zooooza a răspuns:

La un magazin din Curtea de Arges sunt 60 de lei.Am vrut sa imi iau si eu dar...toata lumea are asa ceva. Mi-ar place sa port ceva ce nu au prea multe persoane.

| Madalina_5058 a răspuns:

Vara trecuta s-au purtat foarte mult acum nu stiu daca mai sunt asa in voga. Costa in jur de 50 de lei.

| Yana a răspuns:

Cizmele sunt cam "trecute" daca pot sa le zic asa. Au aparut acum alte tipuri de modele si sincer conteaza foarte mult magazinul de unde ti le cumperi. De exemplu o vara de-a mea a avut luat dintr-un magazin mai scump (leonardo) si daduse ea anul trecut 95 de lei. O vecina isi luase dintr-un magazin diferit si daduse 45 de lei, dar i s-au destramat.Nu stiu daca a fost vorba de ghinion, sau chiar faptul ca au fost luate din magazine diferite.

[Yana]

| Little Princess a răspuns:

La mine in oras sunt in jur de 60-70-80 lei :d. Mie imi plac la nebunie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna aici la mine in bv costa 230 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna aici la mine in bv costa 230 lei:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...erau la moda anul trecut si acum nu prea mai sunt...

mie since numi plac... zici ca sunt facute din milu lu` bunica