| anonim_4396 a întrebat:

Buna ...am un baiat e din scoala cu mine sta si cu mine in bloc si imi place fff mult de el el mi-a mai zis sa fim prieteni darsad nu am avut curajul sa ii zic pentru ca credeam ca isi bate joc de mine si din scoala se da la toate fetele eu cred sa ma faca geloasa acum nu stiu dau fundita primul care da mai multe raspunsuri Mersi

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ai nevoie de un raspuns bun nu de unul ce da mai multe raspunsuri. daca se da la toate fetele inseamna ca e tipul ala de baiat mai ne la locul lui ca sa zic asa. Ce sa faci tu, tu sti cel mai bine nu altcineva. Daca crezi ca poti sa fii cu el fi cu el dar asuma-ti si riscurile ce ar putea fi. Dar daca simti ceva, iti place de el poti incerca dar atentie mare cat suflet pui sa nu suferi dupaGandeste-te daca se merita.Bafta!

2 răspunsuri:
| PriiNcess a răspuns:

Daca zici ca e si cu tine in bloc eu zic mai bine sa nu fi cu el.nu stii cum o sa se term ralatia si daca te certi cu el o sa fii nevoita sa-l vezi zilnic si nu crd ca ti-ar placea asta... dar daca zici ca-ti place de el.asuma-ti riscul dar gandeste-te si la ce am spus mai sus.crede-ma.o sa te doara sa-l vezi in fiecare zi daca inca o mai ti la el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://minilink.ro/bt