| JustLiveYourLife a întrebat:

Intrebare pentru baietii... ce ar putea face o fata ca sa impresioneze un baiat? Imi place de un baiat, si cred ca si lui ii place de mine. Insa nici unul nu a avut curajul sa faca primul pas. Ce sa fac in legatura cu asta?

Răspuns Câştigător
| Hmmmm a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa faci tu primul pas.incearca sa te apropii d el cat mai mult ca amica in primul rand si dupa cere-i sa fiti iubiti. poti sa ii spui direct ca il placi si ai vrea sa fiti impreuna si sa astepti sa faca el urmatrul pas, sau, uneori o privire, un zambet si o atingere fac mai multe decat 1000 d alte cuvinte.

1 răspuns:
| andrei a răspuns:

De obicei baieti fac primul pas in asemenea situati tu trebuie sa ii arati ca il palci si sa ii dai un mic "ghiont" big grin