| mCamii22 a întrebat:

Am un blog despre frumusete si stil si viata in general. Ce parere aveti? ce a-ti dori sa citit pe blog?, o idee, o parere sunt bine venite.

http://camiim.wordpress.com/

Multumesc.
PS. Accept si critici:D si daca va place da-ti un follow

3 răspunsuri:
| Cudeea a răspuns:

Mie mi se pare foarte interesant ce ai scris acolo, chiar daca nu am apucat sa citesc tot. Imi plac articolele despre produse naturiste, care ajuta la diferite probleme, deci mi-ar placea sa citesc mai multe despre asta. Si despre produse de ingrijire a parului ai putea scrie! Multa bafta in continuare! :*

| mCamii22 explică (pentru Cudeea):

Multumesc mult! Am sa scriu. Pe la inceputul saptamanii viitoare postez. Da un si tu un follow sa fii la curent cu tot ce postez. :*

| Cudeea a răspuns (pentru mCamii22):

Am dat :* Si abia astept sa citesc happy