| ana_2249 a întrebat:

Am un pircing in nas si mi-as dori si in buza! parinti mei nu ii dau voie. Am auzi ca exista pircing cu magnet. vreau si eu niste lincu de unde as putea sa imi cumpar.

7 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Cred ca link-uri vrei si asta se poate rezolva exersand si invatand intai cautarea pe net (poate se leaga si ceva gramatica de tastele tale ).

| EUSIATIT a răspuns:

Daca nu ti dau bani parintii pe ce ti cumperi? citi ani ani? Daca ai fi majora nu ar trebuisa ceri parerea parintilor sa ti pui acel belciug in nas. Asa ca ori minti ori te ocupi cu trafic de [droguri] daca ai bani si nu stii de unde sa ti iei, Ai bani si nu ai ce face cu ei. ok da i la saraci si nu ti mai pune sirma in nas ca porcii

| hrdcore a răspuns:

Www.google.ro ca ii 4 A. M. doar nu vrei sa caut eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-a facut Dumnezeu perfecta, dar tu tot ca porcu' vrei sa arati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pircing - piercing
mias - mi-as
parinti - Parintii
ii - imi
auzi - auzit
lincu - link-uri
Tie iti trebuie o carte de LIMBA ROMANA, nu alte porcarii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In care buza vrei? aia de sus? sau alea de jos?