| Pooc a întrebat:

As vrea sa-mi pun un pierce in limba, dar parinti mei nu-s de acord asa ca m-am gandit sa-mi cumpar unul cu magnet. Exista? Adica piercing cu magnet in limba... daca da, de unde se gasesc?

4 răspunsuri:
| Ananas2 a răspuns:

Nu cred ca exista thinking in limba iti trebuie gaura ca altfel inghiti biluta laughing

| crytical a răspuns:

Eee ia ma si fa.ti pierce, doar o viata ai. nu se poate intampla nimic rau mai ales daca te duci la un specialist.

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

In limba e cam obligatoriu sa fie facuta gaura.Nu merge cu magnet sau de exemplu cum sunt cele pentru buza ca un inel dar fara un capat.Trebuie gaura pentru ca trebuie stabilitate, gandeste-te poti inghiti piesele daca nu sunt stabile.Bafta!

| laurxfun a răspuns:

Pierce cu magnet? am mai auzit una, du-te la o farmacie, cumpara-ti branula alba, apoi te duci in mall iti cumperi pierce cu tija lunga, si asta a fost, succes!