| LittleLuciane a întrebat:

Cum as putea sa imi conving parintii sa ma lase sa imi pun pircing in buza tin sa mentionez ca am mai avut si nu au stiut decat dupa vreo 3 zile si dupa ce au aflat l-am dat jos! dau funda!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai da-le exemple din natura cu animale care au inele in bot si spune-le ca potrivit stintelor naturii si omul este tot un animal. Se zice ca este mai evoluat dar eu cred ca nu cu mult si pe masura ce trece timpul tot involueaza.