| blondi a întrebat:

Buna nu stiti cat coasta o gaura pentru pircing in buza? Si da de unde as putea cmpara online apple cider?

1 răspuns:
| Adolescentul a răspuns:

Bunahappy cel mai indicat ar fi sa mergi u la un salon specializat pentru asa ceva sa nu te trezesti cu suprize neplacutehappy adica anumite boli de care sa-ti para rau pe mai tarziuwinking ai grija nu e de jucat cu asa ceva un pronositc? nu stiu daca zic bine insa 1 din 10 risca sa aiba iritati ale pieli si alte chestii ciudatehappy daca merge la pers care zic ca stiu sa dea gaura si etcchatterbox