| i44na a întrebat:

am vazut la o trusa de french o chestie numita nail whitener pencil ( creion inalbitor pentru unghii). pentru ce se foloseste?

5 răspunsuri:
| Ada11 a răspuns:

Te dai cu el pe "spatele" unghiilor pentru a le albi, daca sunt galbene de la acetone de proasta calitate sau stiu eu...de la murdariebig grin.
Numai bine!
Ade D.

| gabytza99 a răspuns:

Cred ca pentru.inalbirea marginilor unghiei.

| gabytza99 a răspuns:

Cred ca pentru.albirea marginilor unghiei.

| WyvernSky a răspuns:

Buna
French este manichiura aceea, cand unghiile sunt albe pe jumatate restul cu lac d eunghii.Inalbitorul il dai sus ca unghiile sa arate frumos.
Ador aceasta manchiura.
Bafta!

| Dodo410812345 a răspuns:

Buna stiu sigur ce este! Cand unghiile pe dinauntru sunt galbene sa ma rog alta culoare si nu transparent sau alb de ex:ai o boala la unghii...se face cu creionul te faci pe spatele unghiei! fundita?