| Maria_Ana_1996_8C5v a întrebat:

Ce creion retractabil de sprâncene de la Nyx vi se pare mai bun? Micro brow pencil sau Precision brow pencil?

2 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Nu cunosc
Dar ți spun sa ți iei unul să nu ți se șteargă la ploaie
Caută pe net, rezistent la apa
Și da, când ți le faci, fă le sa para mai naturale sprâncenele, astfel de ai impresia că nu ai deloc și de aceea folosești creionul.

| Maria_Ana_1996_8C5v explică (pentru Elena9328):

Ideea este ca am și creioane mai rezistente preferatul meu fiind cel de la Benefit care rezista super bine dar îmi place foarte mult gelul de sprâncene de la Nyx și am zis sa încerc și un creion de la ei. Mersi oricum!