| filipin a întrebat:

Bună, aparent am găsit un parfum pe placul meu dar care din nefericire nu are o performanță strălucită. Este vorba de Abercrombie & Fitch Authentic pentru barbati care vine in formatul de apă de toaletă. Îmi poate recomanda cineva un parfum exact că acesta cu o performanță mult mai ridicată indiferent de preț și varianta care este apa de toaletă sau parfum?
Mulțumesc mult!

4 răspunsuri:
| NunuNini a răspuns:

Ce inseamna pentru tine "performanta ridicata" la o apa de toaleta sau parfum?

| filipin explică (pentru NunuNini):

O persistență de minim 5-6 ore

| NunuNini a răspuns (pentru filipin):

El persista atat, numai ca tu te obisnuiesti cu mirosul si ti se pare ca nu-l mai simti.

| filipin explică (pentru NunuNini):

Pe pielea mea după 3 ore abia îl mai simt alte persoane