| Niciodatanuepreatarziusarenunt a întrebat:

Salut tuturor!
În două zile urmează să am un zbor din Otopeni către London Stansted.
E ziua cuiva și trebuie să fac cumva să zbor cu un parfum (am doar bagaj de mână, un ghiozdan).
Acum întrebarea este, cum fac să-l iau în ambalaj original?laughing Se poate, e vorba de Moschino Toy Boy varianta de 30 de ml, credeți că mi-l vor opri la aeroport? Mulțumesc anticipat
A și btw, cine cunoaște să-mi spună dacă am voie să intru și cu el în London Stansted (am căutat pe net, aparent ar fi okay)
Mulțumesc anticipat

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce să îl oprească atât timp cat e sub 100ml?

| Niciodatanuepreatarziusarenunt explică (pentru suntserios):

Că e in sticlă de sticlă și nu plastic mă gândesc, poate zice că e inflamabil sau ceva

| mihai69 a răspuns:

Nu ai nicio problemă. Trebuie doar că respecți regulile: pus în pungă de plastic transparent etc.

| UserRo10 a răspuns:

Buna. Atata timp cat are sub 100ml nu ai probleme

| Niciodatanuepreatarziusarenunt explică:

Și încă ceva, zbor cu Ryanair:*