| Mario1994 a întrebat:

Apirdemin e cremă hidratantă, e bună? Are efecte negative? Dar Gerovital Plant crema hidratanta Microbiom Protect ajuta? E mai buna ca Apidermin? Pe care sa o iau? Eu am ten uscat/sensibil cu pete lăsate de la acnee. Am 25 de ani doar.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu recomand Gerovital. Conține un drog. Asta nu îți spune nimeni, ca să se vândă.

| gemeni6226 a răspuns:

Apidermin e sigur bun deoarece e cu laptisor de matca deci e natural si orice e natural e bun.Si cealalta crema e buna eu te sfatuiesc sa incepi cu apidermin si dupa ce se termina incearca si cealalta crema.In esenta fiecare e foarte bun dar ca sa-ti dai seama care este cea mai buna pentru tine foloseste pe fiecare una dupa alta adica dupa ce se termina apidermin foloseste si pe cealalta si cu care vei fi mai multumita cu aceea sa ramai.

| TatianaIstrate a răspuns:

Eu zic sa mergi pe o crema naturala, tot romaneasca, e un pic mai scumpa, decat cele mentionate de tine, dar mi se pare ca merita diferenta. O gasesti in Farmacia Tei -- https://comenzi.farmaciatei.ro/......cs-p342014