| cnaibig a întrebat:

As vrea sa imi dati o idee. eu acum am breton si ma enerveaza si am parul tuns cam pana la umeri. ce freza as putea sa imi fac ca nu mi place deloccc cu breton x(. adica dupa ce o sa creasca ce idee imi dai va rog :X. dau funda :*:**:*:*:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| dyanna_8752 a răspuns:

Buna, te inteleg perect, si eu am trecut prin asa ceva, dar stai linistita, nu e asa de grav. Iata ce poti face :
1 iti trebuie rabdare maxima
2. poti sa iti prinzi bretonul cu agrafe dragute
3 poti incerca sa ti-l impletesti cam asa : http://www.youtube.com/watch?v=Y90s6neUKEY&feature=related

1 răspuns: