| paty123 a întrebat:

As avea o intrebare. Cum trebuie sa ma comport la o nunta la care voi fi domnisoara de onoare. Adica ce trebuie sa "fac" cu mirele..trebuie sal imbrac? si as vrea sa mai stiu cum ar trebui sa imi fac parul ( ceva siteuri ) :* Bye. Dau funda!

5 răspunsuri:
| TiffanyღBJ a răspuns:

Nu trebuie sa "faci" nimic cu mirele. De mire se ocupa cavalerul de onoare. Tu te ocupi de mireasa. Cel mai bine este sa o intrebi pe ea cu ce vrea sa o ajuti.
Sigur o sa tii lumanarea la biserica.
Dar in rest, vorbeste cu ea, e cel mai bine si mai simplu.

| paty123 explică (pentru TiffanyღBJ):

Scuze ca iti zic, dar eu sunt domnisoara de onoare la mire laughing si cavalerii de onoare sunt la mireasa laughing

| TiffanyღBJ a răspuns (pentru paty123):

Aaaaaaaaaaa...deci invers laughing pai in cazul asta nu stiu.