| FetitzaPikaaaChiuuu a întrebat:

la aceasta intrebare as vrea sa raspunda fetele.
In vara aceasta voi avea o nunta...Eu sunt domnisoara de onoare si nu stiu cu ce sa ma imbrac! Rog fetele sa imi recomande vreun site de rochii! (ps:vreau sa fie scurte)

Răspuns Câştigător
| EllaC2710 a răspuns:

Www.toatemagazinele-online.ro sau www.bella-fashion-beauty.ro sigur o sa gasesti o rochita care sa-ti placa.

5 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Iti recomand sa imbraci o rochie rosie mai eleganda cu decolteu, o sa iesi in evidenta foarte mult.

| FetitzaPikaaaChiuuu explică (pentru Solitude15):

Multumesc pentru sugestie, dar am spus ca vreau sa fie scurta!
:*