| Biu_7672 a întrebat:

Buna >:. As cam vrea sa imi dau un pierce in buric whistling, spuneti-mi si mie va rog daca stiti undeva mai ieftin in Berceni big grin, la un cabinet nu la tovarasi big grin Sa lucreze frumos nu sa faca balta d sange straight face Mersi anticipat.

4 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Mai bine iti faci la vara parerea meawinking

| Biu_7672 explică (pentru hummer24):

n-am zis ca vreau sa imi dau acum :p degeaba imi dau in perioada asta daca nu pot sa-l arat laughing big grin

| hummer24 a răspuns (pentru Biu_7672):

Poi corectwinking

| MG4Life a răspuns:

Http://getwild.ro/magazin/categorie/8/promotii.html

Vezi ca mai bine faci donatie de sange decat sa irosesti o balta de sange:)