| mary123 a întrebat:

Cat dureaza vindecarea uneui pierce in buric? M-ar interesa pentru ca as vrea sa-mi pun unul si vreau sa tiu daca se va vindeca pana la vara, cand ma voi duce la mare. ( nu vreau raspunsuri gen "nu-ti pune". Daca aveti de spus ceva in legatura cu intrebarea bine, daca nu, nu )

Mersi anticipat :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ayna a răspuns:

Fii sigura ca pina la vara ti se vindeca!
Eu cind mi l-am facut, a trebuit sa am grija de el 3 luni, iar o cunoscuta de-a mea doar o zi(nu stiu de ce asa)
Principalul e sa ti-l faci la un specialist si sa urmezi intocmai sfaturile acestuia!
Bafta!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SomeBody12425356 a răspuns:

Din cate stiu eu ranile(si piercingurile) de la ureche si burig nu se vindeca singure.