| Bianca_2202 a întrebat:

as dori niste sfaturi pentru banchet. Ce accesorii as putea pune? Manusi dantela, colier, cercei, sandale, pantofi... orice se potriveste si pare dragut. Funa la cel mai bun:X

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Depinde de ce tinuta vei avea. In functie de ciloare si genul rochiei iti recomand un site de unde poti sa-ti asortezi accesoriile http://www.crownfashion.ro/

3 răspunsuri:
| loricel a răspuns:

Spune-ne cum este rochia.Numai asa te putem ajuta.Totusi,lasa manusile de dantela...

| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Manusi de dantela? dar esti cumva mireasa? Nu,in niciun caz!rolling on the floorColier iti poti pune,daca cumva ai decolteul la orchie prea mare, dar in cazul in care rocjia este mai incarcata in zona gatului colierul nu are ce cauta. Cerceii eu spun sa fie cat mi fini, eleganti.Nu veni cu niste inele din acelea care spui ca sunt bratari nu cercei(stii la ce ma refer-la aia rotunzi).iti dau un pont:cerceii lungi alungesc fata si fac gatul mai lung-daca ai fata ovala sau in forma de inima nu iti sunt recomandati acesti cercei.In schimb cerceii rotunzi si micuti iti fac fata mai lata-acestia nu sunt indicati ffetelor cu fata rotunda sau in forma de diamant.In legatura cu sandalele? sa iti iei o culoare diferita de rochie-adica sa nu fie negru cu negru, sau alb cu alb.Nu iti recomand pantofi fiindca cred ca iti va fi cald si vei transpira la picioare.Nu e cea mai buna alegere. Sper ca te-am ajutat intr-un fel.*bye*

| Bianca_2202 explică:

Scuze...am uitat sa specific...rochia este din dantela neagra