| AndreeaAd16 a întrebat:

As dori sa devin reprezentant avon si cateva detalii+ daca se merita! Funda si o s
eara frumoasa!

Răspuns Câştigător
| DydyDaia97 a răspuns:

Daca ai multe prietene care vor tot sa isi cumpere cosmetice, da.
Daca vrei sa fii reprezentant AVON ca sa primesti cosmetice gratuite, trebuie sa faci o anumita suma. Trebuie sa cauti oameni care sa vreie sa comande de la tine sau sa iti cumperi tu multe produse.
Ai putea incerca sa vezi cum e ^^
In plus imi pare ca ai niste oferte daca esti reprezentant. happy

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu se merita.

| anonim191 a răspuns:

Nu merita.tu aduci un castig triplu fata de venitul pe care il ai

| AnonimaB100160 a răspuns:

Deci, treaba e simpla : Te faci reprezentant prin cineva care este deja, la inceput ai de facut cateva " sarcini ", adica ca stangi o comanta in valoare de 150 de lei sau 300... depinde, singurul dezavantaj aici e ca daca nu faci aceasta sarcina, trebuie sa o iei de la capat iar si iar pana o faci, Sunt si avantaje : primesti produse gratuite, iti mai raman cativa banuti la facturawinking si participi la orele de frumusete
Bafta :*