| adeliz a întrebat:

am cateva nelamuriri legate de... AVON
1. Cum pot sa devin reprezentant?
2. merita sa devin reprezentant? care sunt beneficile?
3. trebuie sa fac comanda in fiecare luna?
4. valoarea minima a comenzii trebuie sa fie de...(o anumita suma)
5. transportul? (cateva detalii)

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| KrYsTy2OOO a răspuns:

Buna!

1. Devii reprezentant daca iei legatura cu un lider (adica un alt reprezentant care coordoneaza o echipa de minim 5 reprezentanti) sau cu un reprezentant care te va recomanda liderului lui.

2. Beneficiile vin in urma comenzilor tale. Vei avea discount intre 15-40% in functie de valorile comenzilor.

3. Comanda se plaseaza o data la 3 saptamani.

4. Valoarea minima a comenzii este de 120 de lei.

5. Transport gratuit daca plasezi comanda in ziua stabilita pentru judetul tau sau contracost (10 lei aproximativ) in orice zi vrei tu sa comanzi. Livrarea coletului se face la domiciliu in 2-3 zile lucratoare.

Sper ca te-au ajutat raspunsurile mele (sora mea e reprezentat). Bafta! Funda? big grin

| adeliz explică (pentru KrYsTy2OOO):

Ok! mersi! si ce se intampla daca nu fac comanda o data la 3 sapt?

| Avon053 a răspuns (pentru adeliz):

Nu se va intampla nimic daca nu vei face comanda tu esti propriul tau se.Ca sa te inscri suna-ma chiar astazi la 0735856209 iar eu iti voi trmite tot ce trebuie si in plus la prima comanda vei primi un cadou din partea mea.

| KrYsTy2OOO a răspuns (pentru adeliz):

Daca nu faci comanda 2 campanii consecutiv o sa fii scoasa din sistem (adica nu vei mai fi reprezentant). In plus, o sa iti scada discountul pentru urmatoarele doua comenzi cu 5%. Succes! happy

| Avon053 a răspuns (pentru KrYsTy2OOO):

Nu este adevarat daca nu faci comanda luna aceasta si luna vitoare faci vei primi cu 5 la suta mai putin discount dar contul va fi dezactivat doar dupa 4 campani inactive(adica sa nu plasezi comenzi).

| KrYsTy2OOO a răspuns (pentru Avon053):

Sunt reprezentant de 3 ani de zile, asa ca nu are rost sa ma contrazic cu tine. O zi frumoasa!

| Avon053 a răspuns (pentru KrYsTy2OOO):

Eu sunt lider si cred ca stiu mai bine ca tine!

| KrYsTy2OOO a răspuns (pentru Avon053):

Succes la recrutari! O sa ai mare nevoie cu atitudinea asta neprietenoasa!

| Avon053 a răspuns (pentru KrYsTy2OOO):

Eu nu sunt deloc neprietenos cu nimeni decat ca tu susti ceva ce nu este corect si in plus nu eu m-am purtat urat cu tine, tu mi-ai spus "Sunt reprezentant de 3 ani de zile, asa ca nu are rost sa ma contrazic cu tine." daca asa faci si cu clientii iti urez succes.

| KrYsTy2OOO a răspuns (pentru Avon053):

"Eu sunt lider si cred ca stiu mai bine ca tine!" ti se pare o atitudine corecta?!
Eu zic sa oprim discutia aici. Asa ar fi politicos.

| Avon053 a răspuns (pentru KrYsTy2OOO):

Asa zic si eu, imi pare bine ca am ajuns la un consens.O seara buna in continuare si succes in cariera ta de reprezentant.

12 răspunsuri:
| Sebastian-Ionut_Parvu_1998 a răspuns:

Buna,poti suna la nr. de telefoane 0735856209 sau 0727330833 sau 0732237433 sau poti sa dai un bip si sa fi sunata la orice ora, eu sunt lider Avon si te pot lamuri.Ma poti suna si astazi.

| Dragoselul73 a răspuns:

Suna la 0735856209 sau 0732237433.Lider Avon Parvu Sebastian