| Florinel690 a întrebat:

As dori sa imi fac o epilare totala acasa. M-am gandit sa incerc cu ceara. Ce produs ar trebui sa folosesc? Pentru zona intima trebuie folosit un anumit tip? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Exista aparate pentru incalzit ceata, de la Veet de exemplu. Foloseste din acelea. In zona intima doar cu ceara calda o sa poti, e prea tare parul ca sa poata fi smuls cu benzi. Dar mai bine, macar primele dati, te duci la salon.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Sunt creme personalizate dupa nume, cauta pentru Florina.