| acris a întrebat:

Buna as dori sa stiu care este cel mai bun mascara si cat ar costa? cat ar costa un aparat de intors genele? si eyeliner din acela crema sau gel este bun si cat costa? este mai greu de aplicat decat tus sau creion? mersi

2 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

Tot ce stiu sa iti spun e ca nimic nu e mai greu de aplicat decat tusul.Eu am incercat si cu creion si cu gel si e f simplu si usor de aplicatwinking

| Julieღ a răspuns:

Mascara : Million de cils de la L'oreal (costa cam 40-50 de ron)
Aparat de intors gene cam 20 de ron
La eyeliner depinde de firma. =)