| ixedin a întrebat:

As dori sa stiu de ce vopseaua de par pallete mousse color se decoloreaza de fiecare data cand ma spal pe cap. La a doua spalare deja am cateva suvite cu culoarea naturala.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Pentru ca in general vopselurile astea mousse nu au amoniac si alti oxidanti asa ca cele obisnuite si nu se fizeaza bine pe firul de par, au o compozitie mai slaba.Mai bine iti iei una obisnuita care se aplica mai greu dar care sa fie permanenta.