| anonim_4396 a întrebat:

Am vrut sa vad cum imi sta bruneta si am folosit un nuantato pallete. pe plic scria ca dispare culoarea dupa 6-8 spalari si chestia e ca la prima spalare s-a dus tot straight face era apa neagra straight face si parul revenise la nuanta initiala happy ce parere aveti de vopseaua pallete? happy

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| danutza45 a răspuns:

Si eu am folosit vopsea pallete si intr-adevar culoarea nu a tinut foarte mult timp. de atunci nu am mai folosit si nici nu o sa mai folosesc de acum in colo happy

| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a răspuns:

Asa am patit si eu. tot de la Palette era nuantatorul, brunet, dar mi-a iesit un saten inchis, in nicun caz brunet, care mi s`a dus dupa prima spalare straight face
Acum astept sa vina vara sa ma vopsesc :X

Răspuns utilizator avertizat
| 2696 a răspuns:

Iati un nuantator de la loncolor ( trendy colors) e ffff bun si costa decat maxim 7 leibig grin

| Dutzy a răspuns:

Am patit si eu happy eu mi-am luat Brunet - Albastrui si mi-a iesit un saten putin mai inchis decat parul meu natural... Am renuntat la ideea de "nuantator". Am trecut la vopsea big grin Nuantator bun e ala la bidonash. nu stiu exact ce marca e big grin

| midnight_2375 a răspuns:

Am auzit ca nuantatorul nu prinde pe parul nevopsit, se poate ca acesta sa fie cauza