| englishdream a întrebat:

As dori sa va rog sa-mi ziceti ce frizura mi s-ar potrivi, eu acum am parul lung, drept, pina la sani si e castaniu. Cum mi-ati propune sa ma frezez?

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

Depinde si de forma fetei. dar avand in vedere ca ai parul drept poti sa te filezi, cu breton intr. o parte. ti.ar sta super. sau poti sa te tunzi un bob mai lung, pana aproape de umeri.
:*

2 răspunsuri:
| Cccccccccccccorina a răspuns:

Iubita, nu trebuie sa iti spunem noi cum sa te tunzi daca tu ai o anumita tunosare si e apopiata varstei tale si nu f extravaganta care iti place, si sunt de acord parintii tai asta in cazul daca esti mai micuta, este ok.Alege`ti o tunsoare pe varsta ta si daca tie iti place, fii sigura ca o sa le placa si la restul.Bye bye!

| englishdream explică:

Draga cattyy, exact cum mi-ai zis tu am si vrut sa ma frezez, mersi mult, acum le pot demonstra parintilor ca nu doar eu cred ca bobul lung mi se potriveste si bretonul intr-o parte!