| ioana16 a întrebat:

As vrea sa devin reprezentant la o firma de cosmetine numita "Lady's". insa, pentru a-mi afec cont pe site si sa devin reprezentant am nevoie de un cod. de codul cuiva care e deja reprezentant. daca intelege cineva despre ce e vb laughing si e dispus sa ma ajute astept un raspuns. multumesc anticipat :*
(imi cer scuze daca am gresit rubrica)

5 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Iti recomand cu caldura FM - e un MLM in plina ascensiune. comercializeaza parfumuri (160 arome barbati si femei ), produse de make-up si detergenti. pentru informatii suplimentare intra pe FM group Romania sa vezi cataloage. beneficiezi de reduceri de pana la 60% si poti avea cate parfumuri vrei, gen hugo boss, armani, lancome etc. te rog contactaya+ ma pe ioana_groze17@yahoo.com. N-o sa-ti para rau, crede-ma!

| ioana1704 a răspuns:

Iti recomand FM cu parfumuri, make -up si produse de curatenie! nu e target si poti face bani frumosi!
contactaza-ma daca vrei pe ioana_ groze17@yahoo.com si nu vei regreta!

| ioana16 explică:

Va multumesc pentru sfaturi big hug

| cReAtZa93 a răspuns:

Iti dau eu codul meu daca vrei.lasami un mesaj si vb

| Lolita1414 a răspuns:

BArAqh0g