| ysabela21 a întrebat:

Buna!

As vrea sa devin reprezentant oriflame, dar imi este putin frica big grin!
Vreau sa gasesc pe cineva de incredere cu care sa colaborez si sa ma ajute sa devin reprezentant...am inteles ca pot sa ma inscriu si pe numele mamei si ca trebuie o copie de pe buletin! Altceva ce mai trebuie?

Acum am cateva intrebari la care vreau sa raspundeti:
-De cat trebuie sa fac comanda ( minim?).
-Daca nu mai vreau sa fiu reprezentant si nu am timp, pot sa renunt si sa nu mai fiu reprezentant?
-Daca nu fac comanda de cat mi se cere ce se intampla?
-Primesc cadouri?
-Prima dat cum se actioneaza,. imi trimite catalogul prin posta sau cum?

Fundita si vot raspunsului complet si am nevoie de cineva de incredere sa ma faca >reprezentant:!

44 răspunsuri:
| Stoican_Ileana_1985 a răspuns:

Buna! Caut persoane care doresc sa devina reprezentant Oriflame. Va astept in echipa mea!

| Stoican_Ileana_1985 a răspuns:

Va astept sa va inscrieti la Oriflame sau Avon, mail stoican2011@gmail.com. https://www.facebook.com/inscrieriavon.oriflame/

| Stoican_Ileana_1985 a răspuns (pentru Stoican_Ileana_1985):

Va astept pe mail la stoican2011@gmail.com si pe pagina de fb https://www.facebook.com/inscrieriavon.oriflame/

| Muresan_Bianca-tania_1988 a răspuns:

Înscrieri la oriflame daca vs doriti un sprijin in a va forma o cariera nu ezitati sa ma contactați o zi placuta tuturor

| Bumbea_AnaMaria-Violeta_1999 a răspuns:

Buna! eu as putea sa te ajut sa te inscrii si poti sa te inscriu fara copie de buletin a mamei sau altele.
da vei primi cadouri diverse produse. cataloagele si produsele le vei primi prin fan curier
https://www.facebook.com/profile.php?id=100013704108787
aceasta este adresa mea de Facebook astept mesajul tau te voi ajuta sa realizezi comenzile si cu sfaturi oricand

| Radioborne a răspuns:

Oriflame are un nou program de reduceri. Discounturile Oriflame nu mai incep de la 50 de lei ci de la 70 de lei. Dar pentru asta este necesar sa iti activezi contul in magazinul online Oriflame. Mai multe informatii despre oriflame gasesti pe site-ul http://flameori.ro/. Asrticole bine documentate si permanent actualizate despre catalogul in curs sau cel viitor de la Oriflame. Dar si posibilitatea de a consulta Catalogul Online Oriflame. Comanda Oriflame se poate face direct din magazinul online al firmei dupa ce iti activezi contul aici: http://flameori.ro/oriflameinscriere-directa-gratuita/. De retinut: inregistrarea este gratuita si fara obligatii. In urma activarii contului Oriflame Ai posibilitatea de a lansa direct comenzi fara intermediari.

| katy30 a răspuns:

Te poti inscrie accesand www.oriflcosmetics.com
Completezi formularul si contul tau este gata. Primesti catalogul gratuit in cutia postala

| Stefi_Stefania_1968 a răspuns:

Buna, pentru a primi cadouri prima ta comanda trebuie sa fie.de.150lei pret catalog si primesti o reducere de 23% iar la următoarea comanda vei primi un cadou.La oriflame minim de comanda este de 70 lei cu red de 23%, poti baga comanda oricînd adica nu trebuie sa bagi obligatoriu în fiecare campanie

| Adriana_Nedelcu_1975 a răspuns:

Eu m-am înscris și aștept răspuns

| 0771195235 a răspuns (pentru INNAORIFLAME):

Bună m-ar interesa pe mine
Facebook:Costi Costinela!

| bybymikutza a răspuns:

Buna draga mea te aștept in echipa mea iti pot oferii tot sprijinul si de abia aștept sa colaboram frumos împreună