| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

As vrea sa devin reprezentant oriflame, dar imi este putin frica big grin!

Vreau sa gasesc pe cineva de incredere cu care sa colaborez si sa ma ajute sa devin reprezentant...am inteles ca pot sa ma inscriu si pe numele mamei si ca trebuie o copie de pe buletin! Altceva ce mai trebuie?

Acum am cateva intrebari la care vreau sa raspundeti:

-De cat trebuie sa fac comanda ( minim?).

-Daca nu mai vreau sa fiu reprezentant si nu am timp, pot sa renunt si sa nu mai fiu reprezentant?

-Daca nu fac comanda de cat mi se cere ce se intampla?

-Primesc cadouri?

-Prima dat cum se actioneaza,. imi trimite catalogul prin posta sau cum?

Fundita si vot raspunsului complet si am nevoie de cineva de incredere sa ma faca >reprezentant:!

10 răspunsuri:
| CristinaCMH a răspuns:

Buna!
Trebuie sa intri la ei pe site si sa completezi formularul de inscriere. In cel mai scurt timp te va contacta noul tau coordonator. Acesta iti va trimite prin posta un catalog si programul de "Bun venit" in urma caruia poti primi cadouri.
Daca vrei sa ti se aplice reducetea de 23%, 30% sau 40% trebuie sa ai comanda de minim 70 lei.
Daca nu vrei sa ai reducere poti avea comanda si de 10 lei, dar este o taxa si pentru transport.
In cazul in care nu mai vrei sa fii reprezentant, nu e nici o problema, vorbesti cu persoana la care te ai inscris, sau le trimiti un mail si se rezolva.
Cadourile le primesti daca intri in programul de loialitate. Depinde cat de mare e comanda ta.
Nu e mare scofala, bafta!

| CristinaCMH a răspuns:

Inca ceva: daca mai ai nevoie de informatii raspunde-mi la comentariu si vorbim pe Facebook/wapp.

| Elena9328 a răspuns (pentru CristinaCMH):

Buna. Am completat formularul, dar m-am răzgândit, îmi e cam teamă că nu prea găsesc doritori să cumpere produse. Am trimis mesaj că nu mai vreau, acum nu știu. Daca nu se ia în considerare și îmi trimite catalogul, și nu fac nicio comanda. Pățesc ceva?

| CristinaCMH a răspuns (pentru Elena9328):

Stai linistita, nu se intampla nimic.
In caz ca nu o sa vada mesajul tau, o sa te sune cineva si atunci ii poti spune ca te-ai razgandit, fara nici o problema. Catalogul il primeai doar daca ii dadeai adresa ta doamnei care te contacta. ☺

| Elena9328 a răspuns (pentru CristinaCMH):

A,ok. Mulțumesc. Am nevoie de niște bani și am crezut că asta e vreo salvare, dar mă las păgubașă.

| CristinaCMH a răspuns (pentru Elena9328):

Daca ai avea comanda macar de 250 lei, ai castiga 80 lei.
Bineinteles, daca nu comanzi tu toate produsele.

| ElenaMaria016 a răspuns:

Buna.

1. Tu nu trebuie in mod special sa faci o comanda de o anumita suma... poti sa ai o comanda si de 17 lei
2. Da, normal! Adica daca nu mai vrei sa fii nu mai faci nici o comanda. Simplu
3. Ei nu iti cer niciodata decat sa fie comanda. De cat ai tu ...adica depinde de cat vor clientii tai sa-si faca comanda
4. Da, cadouri primesti cand ai o anumita suma la acea comanda...de exemplu daca ai o comanda de 150 de lei primesti un rimel si un ruj iar daca o ai de 300 primesti un parfum
5.Da,ei iti trimit catalogul prin posta.

Sper ca ti-am fost de ajutor.
Funda?

| Ralucutza_Raluu_1995 a răspuns:

Caut persoane serioase care sa fie in echipa mea. Da-mi te rog Facebook-ul tau si discutam acolo

| Danna1217 a răspuns:

Buna! Numele meu este Dana si sunt lider Avon!

Nu exista comanda minima, nu esti obligata sa comanzi in fiecare luna!

Pentru a beneficia de transport gratuit, comanda trebuie sa fie de minim 160 lei si sa fie plasata prin aplicatia Avon On.

La prima comanda de minim 160 lei beneficiezi de 15% discount + rimel si creion de ochii cadou!
Daca comanda este de minim 320 lei beneficiezi de 20% reducere si de doua cadouri (rimel si creion de ochi +ruj si doua lacuri de unghii)

Inscrierea este gratuita si o poti face accesand urmatorul link:
https://arp.avon.com/prp/RO/ro/DANAMIRON

Daca ai nevoie de ajutor sau detalii, nu ezita sa ma contactezi! Daca ai nevoie de catalog spune-mi si iti voi trimite! Te voi ajuta cu drag!?

| Criss_Christine_1999 a răspuns:

Bună, dacă te mai interesează să faci parte dintr-o comunitate la fel de frumoasă ca și Oriflame, lasă -mi Facebook-ul tău și te voi contacta eu! Te aștept în echipa mea!