| anonim_4396 a întrebat:

Bună! As vrea sa ii fac nepoțelei mele gauri in urechi, unde pot găsi un astfel de loc in Iași?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Pentru că e tot in "tonul" intrebării de mai jos

https://www.obyink.ro/contact/

rezolvi de ex. aici

https://www.obyink.ro/contact/

10 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Sa vorbesti cu parintii sa fie de acord inainte si sa scrie asta. Altfel nu se face in niciun loc decent daca nu e si unul din ei de fata.

| Furnicuta000 a răspuns:

Cel mai sigur loc e la un salon unde se fac piercinguri si tatuaje pentru ca acolo se lucreaza curat si se face gaura cu branula si durerea e minima.
Nu te duce la magazine de bijuterii sau in locuri unde se foloseste pistol. Pistolul strapunge pielea in loc sa o intepe si pe langa faptul ca doare, nici nu e steril pentru ca un pistol de genul nu se poate dezinfecta ca lumea. Deci nu pistol

| Ana2333 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Mulțumesc pentru raspuns! Mă gândeam la varianta cu pistolul pentru că părea mai usor acum că mă gândesc cred că e mult mai ok cu branula cum spuneți mai ales că fetița e destul de mărișoară și nu vreau sa fie mai neplăcut decât este că oricum o va durea puțin până se vindeca!

| Dragobeta a răspuns:

Parintii stiu?
Nu fa prostii de capul tau.

| Ana2333 a răspuns (pentru Dragobeta):

Nu știu părinții, mă duc să o fur de acasă, o iau cu japca și îi fac cu forța gauri in urechi. Ferească sfântul cu ăștia care presupun astfel de chestii, n-am mai văzut așa ceva...că orice român tipic...nu cunoaște datele problemei dar își dă cu părerea și oferă sfaturi necerute.

| Dragobeta a răspuns (pentru Ana2333):

Tu ai vazut ce ai scris? Ai inteles ce ai scris?
Fereasca sfantul! de oameni ca tine care una gandesc si alta pretind de la ceilalti.
Invata intai sa te exprimi si apoi critica.

| Ana2333 a răspuns (pentru Dragobeta):

Problema e la oamenii ca tine, vor sa se dea deștepți și rotunzi. Te rog canta la alta masă, vrei sa te dai deșteaptă caută în alta parte că eu m-am lămurit cu tine. Mai citește o data întrebarea pe care am pus-o, ai răspunsul bine. Daca nu ai răspunsul te abții fara să te apuci sa dai sfaturi sau sa dai cu presupusul. Ferească sfântul de asemenea creaturi atotstiutoare care nu își știu locul.

| Xox0 a răspuns:

Poti sa te duci si la policlinica

| CristinaCrin a răspuns:

Vezi la medicul de familie.

| Furnicuta000 a răspuns (pentru CristinaCrin):

Da, ca medicul de familie nu are alta treaba decat sa faca gauri in urechi laughing
Cel mult asistenta poate sa-i faca